PRODUKTY
EKOLOGICZNE
z certyfikowanych upraw ekologicznych

PRODUCENT I DYSTRYBUTOR ZDROWEJ ŻYWNOŚCI

Twoja siła tkwi w naturze.

Jesteśmy firmą rodzinną, która już od 25 lat zajmuje się sprzedażą zdrowej żywności. Gdy zakładaliśmy naszą firmę, mało kto w Polsce wiedział, co to jest zdrowe żywienie czy też warzywa strączkowe. Byliśmy jednym z 5 pionierskich hurtowni w Polsce, sprzedających tego typu żywność. Mieliśmy wówczas podstawowe produkty wegetariańskie, których praktycznie nie można było dostać nigdzie indziej. Wiele z tych produktów pochodziło z Niemiec i Czech. Przez cały ten czas rozwijaliśmy nasz asortyment dbając o to, aby znajdowały się w nim produkty znane i często wykorzystywane, np. w kuchni wegetarian, ale także takich, które są oryginalne i trudno dostępne.

PRODUKTY Z UPRAW EKOLOGICZNYCH

W naszej ofercie mamy produkty z upraw ekologicznych ze sprawdzonych źródeł, które gwarantują najwyższą jakość. 

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele produktów ekologicznych, ponieważ bardzo cenimy sobie ich jakość oraz walory zarówno zdrowotne, jak i smakowe. W czasach, w których powszechnie dostępna żywność pełna jest konserwantów, polepszaczy smaku i sztucznych barwników oraz często jest modyfikowana genetycznie, sami chcemy jeść zdrowo i taką żywność proponujemy naszym klientom. Produkty ekologiczne nie są modyfikowane genetycznie i nie zawierają szkodliwych dodatków. Nie traktuje się ich także nawozami sztucznymi czy pestycydami.
Firma Vita Natura konfekcjonuje żywność ekologiczną, która podlega kontroli jednostki certyfikującej Agro Bio Test, ale także dystrybuuje produkty innych firm, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Produkty ekologiczne pochodzące z Unii Europejskiej oznaczone za pomocą specjalnego logo – euroliścia.

PRODUKTY KONWENCJONALNE

Produkty konwencjonalne obok produktów ekologicznych zajmują w naszej ofercie bardzo ważne miejsce.

Pomimo tego, że nasza uwaga szczególnie skupiona jest na produktach ekologicznych, nie zapominamy również o produktach konwencjonalnych, które zajmują w naszej ofercie bardzo ważne miejsce. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdego stać na te pierwsze. U nas każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Ważne jest, aby codzienną dietę urozmaicać spożywając produkty zbożowe, orzechy, suszone owoce oraz rośliny strączkowe. U nas znajdą Państwo produkty potrzebne do zdrowej, zbilansowanej diety, także wegetariańskiej i wegańskiej.

GDZIE KUPISZ?

Nasze produkty kupisz w znanych sieciach handlowych, sklepach ze zdrową żywnością oraz sklepach internetowych.

SKLEPY STACJONARNE

Zdrowe, wartościowe produkty ze sprawdzonych źródeł. U nas znajdziesz świeże, ekologiczne owoce i warzywa, zamienniki cukru, duży wybór kasz, produktów zbożowych, słodycze dla diabetyków i wiele innych.

SKLEP INTERNETOWY

sklepVita.pl to ponad 2000 produktów. Dbając o zadowolenie naszych klientów regularnie powiększamy asortyment o kolejne pozycje.

SYSTEM SPRZEDAŻY HURTOWEJ

Platforma B2B to rozwiązanie stworzone specjalnie dla naszych partnerów biznesowych.

NAPISZ DO NAS

Masz pytania? Napisz do nas. Chętnie pomożemy.

SIEDZIBA FIRMY:
Hurtownia i sklep
ul. Akacjowa 29
62-023 Gądki k. Poznania
Tel. 61 819 90 26
Tel. kom. 505 149 551
E-mail hurt@vitanatura.pl

SKLEPY:
ul. Warszawska 25
61-113 Poznań
Tel. 61 250 70 00
Tel. kom. 791 965 259
E-mail: warszawska@vitanatura.pl

ul. Zeylanda 11
60-808 Poznań
Tel. 61 843 28 67
Tel. kom. 791 965 258
E-mail: zeylanda@vitanatura.pl

Konatkt

Jeżeli masz pytanie, napisz do nas. Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe.

Zmień kod captcha txt